Butik Çatı

Çatı Pencereleri

ÇATI PENCERE SİSTEMLERİ
Günümüzde değişen yaşam şartları sonuçunda istek ve beklentiler ile mekanlarda da değişiklikler hayatımıza girmiş bulunmakta. Mekanların daha işlevsel, daha modern ve daha teknoloji unsurlarını içeren alanlar olması talepleri ülkemizde inşaat sektöründe yeniliklerin ivme kazanmasına neden olmuştur.

Mimari tarzdaki değişim ve teknoloji ile yeni ürünler ve malzemeler kullanıma sunulmuş, bunlardan biride çatı pencere sistemleri ve aksesuarları olmuştur . Ülkemizde yeni yeni gelişen bu sisteme talep her geçen gün artmaktadır. Dolayısı ile çatı uygulaması yapan firmamız çatının bir parçası olan bu elemanların da proje, istek ve talepler doğrultusunda en iyi şekilde uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Çatı pencere sistemleri alanın aydınlık, havadar olmasını sağladığı gibi kullanım alanlarının genişlemesi, dekoratif amaçlı olarakta kullanılır. Çatı pencere sistemleri aksesuarlar ile de desteklenmiştir.
Butik Çatı olarak proje özellikleri ve istekler göz önünde bulundurularak Türkiye piyasasında ki en kaliteli ve güvenilir markalar ile sizlere en iyi çözümleri sunmak ve uygulamak bu konuda önceliğimizi oluşturmaktadır.

l-seklinde-kombinasyon-cati-penceresi2
Cephe (L) Kombinasyonu Düşey Pencereler
guvenlikli-model2
Güvenlikli Model
guvercinlik-cozumu2
Güvercinlik Çözümü
neme-dayanikli-model2
Neme Dayanıklı Model
ortandan-menteseli-model8
Ortadan Menteşeli Model
ustten-menteseli-cati-pencere-modeli1
Üstten Menteşeli Çatı Penceresi Modelleri
yuksek-pivot9
Yüksek Pivot Penceresi
z-wave-elektrikli-modeller5
Z-Wave Elektrikli Modeller