Butik Çatı

Biz Kimiz?

2016 yılında faaliyete başlayan Butik Çatı inşaat sektörde daha önce üretici firmaların satış kanallarında çalışan Yağız  Sinan Kaya tarafından kurulmuştur.

Firma adından da anlaşılacağı gibi sadece nitelikli projelerde amatör ruhunu koruyarak profesyonel kimliği ile inşaat sektöründe ismini duyurmaktadır.

Çatı Uygulama Sistemleri (çelik konstrüksiyon, bakır çatı kaplama, galvanizli çatı kaplama, kiremit çatı, shingle vb), dış cephe giydirme, yağmur indirme sistemleri, çatı pencere sistemleri uygulamaları ile projelere son dokunuşları yaparak projenin bütünlüğüne katkı sağlamanın gururunu yaşayarak hedeflerine ilerlemektedir.

Ayrıca ; Butik Çatı Proje Danışmanlık çözüm ortağınız olarak hem yüklenici hem de işveren ya da iş alan firmalara uygulamacı , teknik destek, proje etüt, proje çizim konularında hizmet vermektedir. Çözüm ortağı olarak toplantılarda, masa başında olduğu kadar sahada da birikim ve tecrübesi ile projelere maksimum katkıyı sunma , uygulama düsturunda hareket etmektedir. Bu anlayışı diğer hizmetlerimizde de sürdürmekteyiz.

Hizmetlerimiz ;  teknik servisimiz danışmanlık ve yerinde destek, makine kiralama, hesaplamada yardım, teknik özellikler, standart detaylar ve çok daha fazlasını siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.

Butik Çatı, puzzle oluşturan mimarlar, mühendisler, malzeme üreten firmalar ve uygulamacı ekipleri ile emin adımlarla inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

 

Misyonumuz

Malzeme, işçilik, üretim ve bayi kanalı gibi bir çok konudaki bilgi birikimini en doğru ve verimli şekilde nihai tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda seçkin projelerin çözüm ortağı olarak hizmet vermek.

Misyonumuz

Yüklenici olarak verdiği taahhütleri sonuna kadar yerine getirme ilkesinden ödün vermeden projeler ve istekler doğrultusunda  en doğru, sağlıklı çözümleri üretmek için ;etüt, proje üretme ,çizimi, uygulanması ,teslimi hizmetlerini sunmak

İş Güvenliği

Mutlu Müşteri

Uzman Personel

Zamanında Teslim